Değiştirme & İade

Garanti ve İade Şartları

Değerli müşterimiz,

ogiyo.com' dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. 

Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ya da herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0850 304 6 490 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde

( Pazartesi-Cuma 09.00 - 19.00  Cumartesi 09.00 - 16.00 ) ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren on dört (14) günlük süre içinde Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek Sürat kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Sürat kargo dışında herhangi bir kargo firması ile gönderilen karşı ödemeli kargolar teslim alınmamaktadır.

İadenizde herhangi bir problem ile karşılaşmamanız için;

Lütfen ürünü, mutlaka ürün faturası ile birlikte gönderiniz.

Sitemizden satın aldığınız ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade yapılabilmektedir.

Orjinal ambalajı bozulmuş (yırtılma, tahrip), kullanılmış, zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. 

İç giyim alt parçaları, külot, boxer ve sliplerin iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

ogiyo.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, zarar, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
 
Yukarıdaki şartlara uygun şartlarda ürünlerinizi aşağıdaki posta adresimize karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.

İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri ile iade işlemleri toplam 10 gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilecektir.

Yeni siparişin iptali

ogiyo.com'dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde destek@ogiyo.com'a mail atarak iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargo şirketine teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi

İptal / iade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra en geç 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Ayıplı mal olarak yapılan iadelerde ürün öncelikli olarak incelenmek üzere üretici firmaya gönderilir, firmanın sağladığı dönüşe göre ürün iade alınır ya da geri gönderilir.


WhatsApp